Apie mus

Esame nedidelė kūrėjų komanda. Mūsų komandos židinio kurstytojas, Žilvinas Mažeikis, turi išsilavinimą medicinos srityje, o kiti komandos nariai – socialinių ar politikos mokslų srityse. Tai suteikia mums galimybę būti ne tik kūrybiškais menininkais, bet kartu ir racionaliai logiškai mąstyti, greitai perprasti naujo darbo turinį, jį klasifikuoti ir apibendrinti.

Piešti mes visi pradėjome gana atsitiktinai, supratę, kad iliustracijos ir „mind-map’ai“ padeda mums mąstyti, geriau įsiminti informaciją arba generuoti naujas idėjas. Vizualus mąstymas į mūsų gyvenimus atėjo skirtingais būdais: vieni mokykloje bandėme suprasti menkai apčiuopiamas ir abstrakčias temas, todėl jas piešėme paraštėse, kiti gyvendami užsienyje bandėme įveikti kalbos barjerą, dar kiti tiesiog pastebėjome, kad bare norėdami draugui paaiškinti kokį reiškinį anksčiau ar vėliau pradedame braižyti linijas ant servetėlės. Ilgą laiką tai darę savo reikmėms, susibūrėme į komandą tam, kad padėtumėm ir kitiems.

Mes nesame akademinio piešimo propaguotojai. Mūsų iliustracijų tikslas – atkreipti dėmesį ir grietai pertraikti esmę. Į piešimą žiūrime kaip į priemonę mąstyti ir suprasti, efektyviai komunikuoti tarpusavyje, susikalbėti.

Džiaugiamės, kad spontaniškai prasidėjusi iniciatyva „Marker Heroes“ padeda vizualiai perteikti inovatyvas idėjas, nešiančias pozityvų pokytį. Nesvarbu, kas tai būtų: ar naujo produkto pristatymas, ar leidinio dizainas, ar didžiulė tarptautinė konferencija. Mes visada pasiruošę iššūkiams!