DUK

Kadangi aš teikiame įvairias paslaugas (grafiškai užrašome renginius, vedame mokymus, iliustruojame leidinius ir pan.), jų kaina skiriasi.

Galvojant apie konkretų renginį geriausia susisiekti asmenine žinute, nes tada mūsų komanda galime susipažinti su jo programa ir pateikti asmeniškai pritaikytą pasiūlymą. Paslaugų kaina priklauso nuo darbo trukmės, reikalingo pasiruošimo, kelionės kaštų (jei darbas užsienyje), kai kuriuose renginiuose dirbame keliese.

Knygų iliustravimas priklauso nuo jų apimties, turinio, iliustracijų dydžio ir spalvingumo.

Taip! Paprastai į renginius atsivežame daugiau popieriaus nei mums reikalinga, todėl dalyviai gali piešti kartu. Tai yra mąstymo būdas ir visada džiaugiamės, jei tai Jums padeda! Na, o jei Jūs labai domitės vizualaus mąstymo tema ir norėtumėte lavinti šiuos įgūžius, kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Kartą per metus organizuojame atvirus vizualaus mąstymo mokymus pradedantiesiems, o naujienlaiškio prenumeratoriai informaciją gauna pirmieji.

Taip, mums ypatingai įdomūs projektai, skirti vaikams ir jaunimui.

Vaikystėje mes visi mokame piešti, tiesiog suaugę dažnai apie tokią dovaną pamirštame, pradedame kuklintis. Piešimo baimė yra glaudžiai susijusi su kritikos baime, todėl ypatingai kviečiame į savo dirbtuves tuos, kurie nori išlaisvėti nuo išorinių ir vidinių susivaržymų, išreikšti save.

Kaip Fluxus srovės atstovai pasakytų, visi yra menininkai, tačiau tik menininkai tai žino. Be to, kad darbuose siekiame estetinio grožio, taip pat norime, kad jie padėtų greitai ir lengvai suprasti pagrindinę mintį. Taigi, mūsų iliustracijų tikslas – kuo tiksliau atvaizduoti tai, kas kalbama renginio metu arba rašoma jūsų knygoje.