Mokymai apie vizualų mąstymą

Žmogaus smegenys vaizdinę informaciją apdoroja 1000-į kartų greičiau nei žodžius. Vizualizuota informacija yra daug paveikesnė ir lengviau suprantama, todėl jos panaudojimas mokymosi proceso metu yra nepamainomas!

Piešimas mokymų metu padeda įtraukti renginių dalyvius į diskusijas, skatina nebijoti rizikuoti, atsipalaiduoti arba net pasijuokti iš savo darbo. Ir viso to galima išmokti!

Kam skirti šie mokymai?
Vienos dienos trukmės mokymai yra aktualūs tiems, kurie dirba su mokymosi procesu:
– kaučeriams
– treneriams
– verslo konsultantams
– mokytojams
– socialiniams darbuotojams
– (…)

Sąrašas tikrai nėra baigtinis. Iš esmės jie tinka, jei nors kiek savo darbe naudojate flipchartą (baltą lentą) arba jaučiate, kad norėtumėte išmokti savo mintis pateikti vizualiai.

Ko mokysimės mokymų metu?
Mokysimės kaip informaciją sustiprinti vizualu, Jūsų piešiamas schemas padaryti lengvai suprantamas, o flipchartus – prikaustančiais dėmesį.

Svarbu žinoti, kad šių mokymų metu netobulinsime piešimo technikos. Jūsų siekis – lengvesnis ir efektyvesnis jūsų mokymų dalyvių mokymasis, o ne susižavėjimas kaip gražiai Jūs piešiate. Mano siekis – drąsus ir savimi pasitikintis vizualus mąstytojas, kuris drąsiai improvizuoja ir nuolatos tobulėja.

Mokymų metu nesiekiame tobulumo, o siekiame išmokti mąstyti vizualiai.

Ką gausiu iš mokymų?
Mokymų metu išmoksite vizualaus mąstymo pagrindų, susikursite darbe dažniausiai naudojamų frazių vizualų žodynėlį, išmoksite pagrindinių principų kaip vizualizuoti informaciją.

Kas dažniausiai dalyvauja šiuose mokymuose?
Daugiausiai mano mokymų dalyviai yra AGILE ar SCRUM specialistai, mokymų vadovai dirbantys verslo įmonėse ar tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, tačiau jie atviri visiems besidomintiems.

Kiek dalyvių yra vienoje grupėje?
Vienoje grupėje yra ne daugiau nei 20 dalyvių. Jie visi gauna reikiamas mokymosi priemones.


Gauti detalią mokymų programą