Nuotoliniai mokymai apie vizualų mąstymą (mokytojams)

Žmogaus smegenys vaizdinę informaciją apdoroja 1000-į kartų greičiau nei žodžius. Vizualizuota informacija yra daug paveikesnė ir lengviau suprantama, todėl jos panaudojimas mokymosi proceso metu yra nepamainomas!

Piešimas pamokų metu padeda įtraukti mokinius į diskusijas, palengvina informacijos perteikimą ir įsiminimą, skatina nebijoti rizikuoti, atsipalaiduoti arba net pasijuokti iš savo darbo. Ir viso to galima išmokti!

Kam skirti šie mokymai?
3 val. trukmės mokymai yra aktualiausi pradinių ir pagrindinių klasių mokytojams, socialiniams pedagogams. Tačiau jie tinka visiems, jei nors kiek savo darbe naudojate baltą lentą (tikrą ar virtualią) arba jaučiate, kad norėtumėte išmokti savo mintis pateikti vizualiai.

Ko mokysimės mokymų metu?
Mokysimės kaip informaciją sustiprinti vizualu, Jūsų piešiamas schemas padaryti lengvai suprantamas, o piešinius – prikaustančiais dėmesį.

Svarbu žinoti, kad šių mokymų metu netobulinsime piešimo technikos. Jūsų siekis – lengvesnis ir efektyvesnis mokinių mokymasis, o ne susižavėjimas kaip gražiai Jūs piešiate. Mano siekis – drąsus ir savimi pasitikintis vizualus mąstytojas, kuris drąsiai improvizuoja ir nuolatos tobulėja.

Šių mokymų metu nesiekiame piešinių tobulumo, nelaviname akademinio piešimo įgūdžių, o siekiame išmokti mąstyti vizualiai.

Ką gausiu iš mokymų?
Mokymų metu išmoksite vizualaus mąstymo pagrindų, susikursite darbe dažniausiai naudojamų frazių vizualų žodynėlį, išmoksite pagrindinių principų kaip vizualizuoti informaciją.

Kiek dalyvių yra vienoje grupėje?
Vienoje grupėje yra ne daugiau nei 20 dalyvių. Mokymai vyksta naudojantis „Zoom“ programa. Mokymų trukmė – 3 val.

Programa
13 val. Pirma sesija
14:30 val. Pertrauka
15 val. Antra sesija
16:15 Laikas klausimams
16:30 Pabaiga

Mokymų datos: 2020 gegužės 8 d., gegužės 19 d.
Detalesnė programa bus atsiunčiama užsiregistravusiems dalyviams. Mokymų kaina – 20 Eur.


Gauti detalią mokymų programą