Įsimintiniausi 2017-ųjų darbai

Įsimintiniausi 2017-ųjų darbai

2017-ieji buvo labai darbingi. Smagu, nes turėjau galimybę dalyvauti tikrai ypatinguose renginiuose, kuriuos organizavo savo sričių profesionalai!

Kai į duris beldžiasi 2018-ieji, norisi truputį stabtelėti ir peržvelgti tuos renginius, kurie šiais metais man buvo įsimintini.

VISUOMENĖS MEDIJŲ RAŠTINUGMAS – SAUGIOS VALSTYBĖS SĄLYGA
Konferencija, vykusi LR Seime, akalizavo visuomenės kritinio mąstymo svarbą nacionalinio saugumo kontekste. Grafiškai užrašydamas jos metu išsakytas mintis stengiausi pažymėti sąsajas tarp Švietimo ir mokslo, Krašto apsaugos, Kultūros ministerijų ir joms pavaldžių įstaigų vykdomų medijų ir informacinio raštingumo ugdymo veiklų.

 

TEDxKaunas
TEDx’ą galima mėgti arba ne, bet abejingų jis nepalieka. Šiame TEDx’e kauniečiai pasitiko šūkiu „Unbox the Future“ ir kvietė įsivaizduoti ateitį, kurioje inovacijos keičia mūsų socialinę, ekonominę, kultūrinę aplinką. Po dienos, praleistos TEDxKaunas, galva sproginėjo nuo idėjų, naujų pažinčių ir įkvėpimo.

 

Susitikimas su Vygaudu Ušacku
Lietuvos diplomatas Vygaudas Ušackas pabaigė savo kadanciją kaip Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje ir ta proga susitiko su British Chamber OF Commerce nariais. Metų pabaigoje vykęs susitikimas buvo nepaprastai įdomus!

 

Tarptautinė komunikacijos ir informacinių technologijų saugumo konferencija
Vienas įdomiausių renginių šiais metais! Pirmiausia dėl to, kad man buvo suteikta visiška laisvė improvizuoti ir įtraukti dalyvius į kūrybines veiklas, antra – dėl pranešimų iš tokio kampo, kur net sunku suprasti kaip nupiešti!

 

Metai buvo tikrai nuostabūs ir net neabejoju, kad ateinantys irgi bus tokie! Laimingų 2018-ųjų!

Žilvinas